Skip to content

Działka zabudowana – ul. Szczakowska 44

Nieruchomość zabudowana położona na terenie Jaworzna, w strefie pośredniej, przy ul. Szczakowskiej. Nieruchomość położona jest wśród pojedynczej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy usługowo-handlowej, terenów produkcyjnych i terenów oświatowych. W promieniu 500-700 mb znajdują się centra handlowe. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Szczakowską, która jest drogą o nawierzchni asfaltobetonowej, z obustronnym chodnikiem. Ulica jest oświetlona. Nieruchomość obejmuje działkę o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta, zabudowaną wolnostojącym piętrowym budynkiem usługowo-biurowym. Teren działki płaski. Działka w części jest ogrodzona ogrodzeniem z przęseł z ram stalowych wypełnionych prętami stalowymi, wspartych na słupkach stalowych.
Budynek wolnostojący, piętrowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym. Konstrukcja budynku tradycyjna – murowana z kamienia i cegły. Ściany fundamentowe kamienne. Ściany konstrukcyjne z kamienia i cegły. Ściany wewnętrzne, działowe, ceglane lub z płyt G-K. Strop nad piwnicą, ceglane sklepienie łukowe, strop nad parterem drewniany. Dach drewniany, mansardowy, kryty blachodachówką. Obróbki blacharskie stalowe, rynny i rury spustowe PCV. Okna PCV. Drzwi wejściowe PCV, drzwi wewnętrzne typowe płycinowe. Posadzki betonowe, obłożone płytkami ceramicznymi, podłogi parkiet, wykładziny PCV. Schody lastriko. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne kat. III. Elewacja ocieplona styropianem, obłożona tynkiem mineralnym. Instalacje wewnętrzne: wodna, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania. Kocioł węglowy w piwnicy budynku. Łazienki z pełnym wyposażeniem sanitarnym. Brak świadectwa charakterystyki energetycznej budynku.

Zabudowana działka nr 3392 o pow. 1886 m² w obr. geod. 1024 m. Jaworzna, położona przy ul. Szczakowskiej 44 w Jaworznie.

Budynek: Powierzchnia zabudowy wg Książki obiektu budowlanego: 265,40 m2.
Powierzchnia użytkowa wg Książki obiektu budowlanego: 460 m2.
Kubatura budynku wg Książki obiektu budowlanego: 2556 m3.
Rok budowy: 1950.

Własność Gminy Miasta Jaworzna.

Sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.

Przeznaczenie działek w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

  • 2MU – tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej;
  • 1KDZ1/2/ (ad) – tereny komunikacji (niewielki fragment).

Obowiązuje mpzp „Niedzieliska”  zobacz

W ulicy Szczakowskiej przebiegają sieci: energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna deszczowa, gazowa i teletechniczna. Przez działkę nie przebiega kolidujące uzbrojenie.

Skip to content