Skip to content

Lokal użytkowy w centrum na wynajem – licytacja stawki czynszu

mcit jaworzno

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie, ogłasza przetarg ustny w formie licytacji stawki czynszu na najem gminnego lokalu użytkowego, zlokalizowanego na terenie Miejskiego Centrum Integracji Transportu Jaworzno. Lokal stanowi część nieruchomości zabudowanej wiatą przystankową, położony w pasie drogowym ul. Grunwaldzkiej na przystanku Centrum w kierunku Katowic.

Lokal użytkowy posiada powierzchnię 22,56 mkw i przeznaczony jest pod działalność handlową lub handlowo-usługową. Lokal wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wentylację/klimatyzację, wewnętrzną sieć teleinformatyczną.

Przetarg odbędzie się 4 sierpnia 2022 r. w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 9.
Licytacji miesięcznej stawki czynszu zaczynać się będzie od 80,00 zł netto za 1 mkw, a postąpienie wynosić będzie 5 zł netto/1 mkw.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłata wadium w kwocie 270,72 zł w terminie do 2 sierpnia br. na rachunek bankowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie.

Osoby zainteresowane wcześniejszym obejrzeniem lokalu będą miały taką możliwość we czwartek 28 lipca o godzinie 10:00. W celu udziału w wizji należy przesłać wypełnione zgłoszenie (załącznik nr 4) na adres e-mail: sekretariat@mzdim.jaworzno.pl

Dodatkowe informacje, w tym regulamin dostępne pod adresem: https://www.bip.jaworzno.pl/a,41836,ogloszenie-o-przetargu-ustnym-na-wynajem-lokalu-uzytkowego-bedacego-w-zarzadzie-mzdim-w-jaworznie-zl.html

mcit jaworzno
Miejskie Centrum Integracji Transportu w Jaworznie
Skip to content