Skip to content

Zamień pasję w biznes z Jaworznickim Laboratorium Biznesu!

Jaworznickie Laboratorium Biznesu jest miejscem gdzie może przyjść każdy, kto chce spróbować swoich sił w biznesie, potrzebuje wsparcia, czy też przestrzeni do przetestowania swojego pomysłu biznesowego. To pierwsze takiego rodzaju przedsięwzięcie w Jaworznie, które jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku pracy.

Misja

Nie bez kozery hasłem przewodnim jest hasło: „Zmieniamy pasję w biznes. Doświadcz tego z nami!”. Pragniemy dodać motywacji, siły i otworzyć okno na świat dla kreatywnych młodych ludzi, bezrobotnych zachęcić do innowacji, a przedsiębiorców zaczynających drogę z biznesem wyposażyć w odpowiednią wiedzę i narzędzia.

Cel

Celem jest zaszczepienie przedsiębiorczego myślenia, rozwój wielu gałęzi osobowości, pracy i rozwoju. Jaworznickie Laboratorium Biznesu jest miejscem spotkań i wydarzeń biznesowych na tle przestrzeni miejskiej, miejscem inicjatyw przedsiębiorczych, przestrzenią gdzie spersonalizowana oferta wsparcia dla konkretnych grup odbiorców, w pełni odpowiada ich oczekiwaniom. Poprzez liczne warsztaty, spotkania, wsparcie merytoryczne, księgowe czy prawne, chcemy przedstawić różne kierunki działania w danych obszarach. Zarządzanie wiedzą i działaniami w ramach Jaworznickiego Laboratorium Biznesu koncentruje się na kreowaniu i dysponowaniu zasobami kompetencji merytorycznych w tym intelektualnych oraz umiejętnościami praktycznymi, jakie stanowią fundament przedsiębiorcy. Dotyczą one różnych dziedzin szeroko pojętej przedsiębiorczości i zastosowań empirycznych, a wykorzystuje się je w celu osiągnięcia sukcesu na rynku oraz przewagi nad konkurencją. Chcemy, aby spójna i uporządkowana koncepcja działania Jaworznickiego Laboratorium Biznesu w sposób istotny przyczyniła się do efektywnego zrozumienia jak funkcjonować na rynku komercyjnym i stanowiła ona podstawę działania naszego miejsca, gdzie pasja przerodzi się w sukces.

Przestrzeń – strefy działania

Laboratorium dysponuje powierzchnią 250m2, w której wyróżniono trzy strefy działania:

  • strefa informacji
  • strefa kreatywności
  • strefa co-working

Aktualne wydarzenia realizowane w Jaworznickim Laboratorium Biznesu dostępne pod adresem https://jlaboratoriumbiznesu.pl/pl/wydarzenia

Siedziba Jaworznickiego Laboratorium Biznesu znajduje się w Jaworznie przy ul. Bocznej 7k.
tel.: 730 198 003, 533 239 414
e-mail: kontakt@jlaboratoriumbiznesu.pl
www.jlaboratoriumbiznesu.pl

 

Skip to content