Skip to content

Centra Obsługi Przedsiębiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.

Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.

Już 7 października 2021 r. (czwartek),o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.
Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:

1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,

2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,

3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://www.interankiety.pl/f/xwADKel6 

Nasi Prelegenci:
Gospodarzem webinaru będzie Tomasz Król Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Katowicach, ARP S.A.
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ponad 20 letnie doświadczenie w bankowości klientów instytucjonalnych w szczególności obszar inwestycji. Posiada szeroką wiedzę w zakresie analiz i kontrolingu biznesowego. Z sukcesami zarządza zespołami sprzedaży.

Rafał Bała Manager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o. Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.

O kolejnych webinarach będziemy sukcesywnie informować na stronie www.arp.pl, www.pfr.pl, oraz w naszych mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane linki do rejestracji.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. / Informacja prasowa

Skip to content