Skip to content

Już wkrótce ruszają przetargi na działki budowlane

Po przerwie, spowodowanej zmianami w ewidencji geodezyjnej i aktualizacją baz danych przestrzennych, ponownie ruszają gminne przetargi na działki mieszkaniowe. Informacje o nadchodzących przetargach znajdziecie Państwo w sekcji „Aktualności” na stronie Invest in Jaworzno. Najpełniejsza oferta działek miejskich, aktualizowane na bieżąco dane o przetargach, linki do przydatnej dokumentacji – tylko na Invest in Jaworzno.

Modernizacja baz danych geodezyjnych, która zaszła w ostatnim kwartale 2021 roku, przyniosła scalenie 145 małych obrębów i zastąpienie ich 9 dużymi obrębami geodezyjnymi. Nowe obręby pokrywają się w sporym stopniu z obszarami jaworznickich osiedli. Procedura wdrażania zmian ewidencyjnych były powodem czasowego zawieszenia sprzedaży działek gminnych, ze względu na wymóg aktualizacji dokumentacji. Ta już za nami. Powraca możliwość zakupu działek budowlanych od gminy.

Już w nieodległym czasie zbywane będą działki mieszkaniowe przy: ul. Rumiankowej . Przetarg już 9 marca br.

Informacje o przetargach (gdy tylko zostaną ogłoszone) będą publikowane na stronie Invest in Jaworzno w zakładce „Aktualności”. Sugerujemy śledzić stronę (lub nasz fanpage FB), aby być na bieżąco z ofertą i nie przegapić okazji zakupu nieruchomości od gminy.

Proponujemy również zapoznanie się z krótkim poradnikiem, jak zakupić działkę od gminy (https://nowa.invest-in-jaworzno.pl/jak-kupic-nieruchomosc-od-gminy/) oraz jak przebiega sam przetarg (https://nowa.invest-in-jaworzno.pl/jak-przebiega-ustny-przetarg-nieograniczony-na-zakup-nieruchomosci/).

Skip to content